Jsme recruiteři, se kterými si IT profesionál má co říct

Jsme recruiteři, se kterými si IT profesionál má co říct

Pomáháme tvořit týmy,
které fungují a rozumí si

600+ lidem

jsme našli zajímavý projekt

98 % IT profesionálů

zůstává ve firmě i po 3měsíční zkušební době

454 dní

průměrně stráví kontraktoři na projektu

60 steaků

s Acamarády sníme na offsitu

Každý umíme něco
a dohromady nám práce odsýpá

Pečlivě, s úsměvem a včas zpracovávám a zefektivňuji administrativu pro naše největší zákazníky. Nejlépe si odpočinu u dobré knížky, čtení ale střídám se sportovními aktivitami.

Markéta
Koudelová

back office koordinátorka

LinkedIn
Markéta Koudelová

Podle 1. písmena v příjmení: Vstřícná, veselá, vyrovnaná, vytrvalá – s výsledky vždy včas. Kromě vedení týmu pomáhám největšímu zákazníkovi s plánováním a dodávkou vývojových kapacit. Radost mi dělá sport, přátelé a kultura.

Anna
Vacíková

Account Manager „Vacka“

LinkedIn
Anna Vacíková

Nejvíce mě potěší, když na skvělý projekt dodám skvělého člověka. Ve volnu cestuji a poznávám nové země. Když mi zbyde čas, jdu si zaběhat.

Kateřina
Palečková

juniorní recruiterka „Palec“

LinkedIn
Kateřina Palečková

Na starosti mám fakturace, objednávky, administrativu i smlouvy. Zkrátka vše pro spokojenost našich lidí i zákazníků. Mám spoustu zájmů, drží mě ale dobrá káva, knihy, víno a výšlapy do přírody.

Nikola
Navrátilová

administrativní podpora „eNeN“

LinkedIn
Nikola Navrátilová

Vymýšlím jak zjednodušit a zprůhlednit administrativu tak, abychom se v blízké budoucnosti mohli zbavit co nejvíce papírů a podobných zbytečností. Ve volném čase se zajímám o vše kolem vína.

Jitka
Kličková

alias „Nitka“

LinkedIn
Jitka Kličková

Pro spokojenost klienta se umím rozkrájet. Proto drtivá většina mnou dodaných specialistů pochází z velkých dálek. V práci mě baví skvělý kolektiv. Mimo kancelář mě povětšinou uvidíte s přáteli u piva a pořádného hovězího steaku.

Tereza
Jarolímková

seniorní recruiterka „TýDžej“

LinkedIn
Tereza Jarolímková

Podpora a rozvoj brandu, spolupráce s vysokými školami, veletrhy, konference či meetupy – to všechno je moje práce. Nikdo si na mě nepřijde, neunikne mi žádný detail. Ve firmě mi říkají ekoaktivista. Když zrovna nepracuji, tak cestuji nebo se věnuji sportu.

Šárka
Bláhovcová

organizátor „Bláhovec“

LinkedIn
Šárka Bláhovcová

V Acamaru se starám o to, aby všichni měli to, co potřebují a všechno bylo v kanceláři v pořádku. Zároveň držím pod palcem smlouvy, objednávky i faktury. Volno trávím s rodinou a dobrým pitím v ruce.

Tereza
Simotová

office koordinátorka „Simona“

LinkedIn
Tereza Simotová

Mimo jiné jsem stála u zrodu našeho komplexního CRM, které je součástí našeho know-how. Ráda podnikám výlety s 2letou dcerkou, běhám nebo vyrazím do hor.

Gabriela
Skálová

Account Manager „Mojmír“

LinkedIn
Gabriela Skálová

Najdu lidi na projekt i tam, kde je ostatní nenajdou. Zároveň udržuji při životě testovací prostředí, naše kurzy a spoustu dalších věcí. Kromě toho zbožňuji hudbu: zpěv, kytaru, klávesy, klarinet, bicí i irské tance.

Lucie
Staňková

recruiterka „Batista“

LinkedIn
Lucie Staňková

Už skoro 4 roky hledám nové duše pro naše zákazníky, což dnes dělám už se svým týmem. Kdybych nepracovala v Acamaru, nejspíš bych sbírala medaile za badminton, volejbal, běh i jízdu na kole.

Michala
Klapalová

teamleaderka „Malina“

LinkedIn
Michala Klapalová

Začínala jsem jako IT recruiterka a dnes se starám o náš rostoucí tým skvělých kolegů. I po 5 letech v Acamaru mě baví zlepšovat interní procesy a nestát na místě.
Když se mi něco nelíbí, řeknu to dost hlasitě. Spíš než nákup oblečení mi udělá radost pivo a dobrá večeře.

Blanka
Rubišová

vůdkyně recruiterů alias „Karel“

LinkedIn
Blanka Rubišová

I když se teprve učím, propojuji správné lidi se zajímavými projekty. Ve volnu tančím irské tance anebo pracuji jako vizážistka.

Veronika
Benáčková

junior recruiterka „Beny“

LinkedIn
Veronika Benáčková

Určuji ve firmě směr a cíl. Starám se o to, aby měli Acamarádi ty nejlepší podmínky k práci. Vnitřní klid a sílu dočerpávám v helmě nebo s kuchyňským nožem v rukou.

Illya
Pavlov

šéf přezdívaný „Šeřík“

LinkedIn
Illya Pavlov